Повага-ниточка, що з’єднує покоління

Другий місяць осені розпочинається з особливої дати.

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений з 1991 року Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана.

До дня людей похилого віку була організована акція  «Зігрій серце добротою», учнівські колективи відвідали закріплені  за класом ветеранів ВВВ, одиноких жителів мікрорайону. Також 1  жовтня  учні  школи завітали до міської  ветеранської організації з концертною програмою. Діти читали вірші, співали, і навіть пригощали варениками.  Зустріч пройшла в теплій , щирій атмосфері, розчуливши не тільки представників старшого покоління, але й дітей, які подарували усім гарний настрій і пам’ятні подарунки,  виготовлені своїми руками.

04.10.2019 | Aдмін