Тиждень психології в школі

Згідно річного плану роботи психологічної служби закладу освіти на 2018-2019 н.р. та з метою реалізації психологічного супроводу, розширення та поглиблення знань дітей, педагогів, батьків з психології, розвитку в них інтересу до цієї науки, збагачення знань про внутрішній світ власної особистості та особистості інших людей, прагнення до самопізнання, розкриття творчого потенціалу дітей та створення емоційного настрою  з 22.04.2019 - 26.04.2019 у школі  проходив Тиждень психології.

Практичним психологом  Пипко Т.В. та соціальним педагогом  Грінченко Н.А. було проведено такі заходи:

1.1.Профорієнтаційний квест « Вибір успішної професії» (  учні 11-х кл.)

Охоплено 20 осіб. ( практичний психолог)

1.2. Бесіда з елементами тренінгу «Емоції та керування ними. Методи та техніки саморегуляції» ( учні 9кл.) Охоплено 30 осіб. ( практичний психолог)

1.3. Тренінгове заняття «Формування навичок толерантного спілкування, розвиток позитивної комунікації.» ( учні 6кл.) Охоплено  26 осіб. ( практичний психолог)

1.4. Індивідуальна робота з дітьми з особливими освітніми потребами щодо корекції емоційних станів. ( практичний психолог)

2.1. Години спілкування  на тему: «Дружба та взаєморозуміння у класі.» ( учні 5-х кл) Охоплено 70 осіб. (соціальний педагог )

2.2.Бесіди щодо профілактики шкідливих звичок «Здоров’я у моїх руках».( учні 9-х кл). Охоплено 40 осіб (соціальний педагог )

3.1. Поновлення інформації у куточках та стендах для учнів, батьків та вчителів. Розповсюдження листівок на психологічну тематику.

07.05.2019 | Aдмін