День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи в школі відзначили заходами, що нагадали про події, які назавжди залишились в пам’яті українців.

21 листопада – день, коли в Україні почалися дві революції: Помаранчева (2004 р.) та Революція гідності (2013 р.). У цей день в школі проведені такі заходи:

- Радіопередача «Україна вільна і гідна держава»;

- Інформаційна хвилинка «Як тяжко все це пережити» (2-3 класи);

- Бесіда «Пам’яті героїв Майдану» (4-5 класи);

одина спілкування  «Вони пройшли крізь вогонь і зброю»(6 класи);

одина спілкування « Слава Вам, герої» (7 класи);

- Години спілкування «Ідеї демократії – основа українського суспільства» (8 класи);

- Виховна година «Бійці невидимого фронту» (9 класи);

- Виховна година «Пам’ятай і не прощай» (10-11 класи).

Учні школи вшанували пам’ять випускника школи Майбороду Сергія, який загинув від ворожої кулі на сході України.

В шкільний бібліотеці оформлений інформаційно-тематичний куточок «Революція свідомості».

Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.

23.11.2021 | Aдмін