Новини

  Новий рік, мов добрий чарівник

  Новий рік, мов добрий чарівник, завітав до учнів другої школи. Адже на Новий рік трапляються справжні дива і здійснюються бажання.   Красуня-ялинка зібрала навколо себе учнів початкової школи, які з задоволенням переглянули виставу, підготовлену працівниками будинку культури «Лада». Новорічна казка захопила не тільки дітей, а й дорослих,  усіх присутніх на святі. Молодші школярі у новорічних костюмах водили хороводи, співали новорічні пісні та грали у ігри. 

  На паралелі 5-6 класів новорічне свято  підготували учні 6-В класу із своїм класним керівником Волковською О. М. Також кожний клас показував  свою міні-виставу подарувавши  присутнім веселі посмішки, хороший настрій, мелодійні пісні та море позитиву.

   Учні 7-В класу разом із своїм класним керівником  Холоднюк Т.О. запросили на новорічне свято паралель 7-8 класів. Для них  вони підготували цікаву виставу, в якій чудово зіграли свої ролі: Скоморохи, Водяний, Нечиста сила, славнозвісна Солоха, Дід Мороз та Снігурка.

  Для старшокласників школи був організований святковий новорічний  вечір. Підготували його учні 11-Б класу разом з класним керівником Ладович В.М. На сцені професійно  учнями була зіграна чудова вистава «Оновлення», яка подарувала присутнім задоволення, захоплення, море позитивних і яскравих емоцій.

  Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутнє, а Різдвяна зоря запалить у наших серцях вогонь віри, любові, надії та оптимізму.  29.12.2018 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса: Вінницька обл.,
м. Ладижин,

вул.Процишина, 21


Тел.:(04343) 6-15-47

Email:lad_shkola2@ukr.net

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Освітній портал

Сайт Сташок Н.П.

Сайт Сташок Н.П.