День святого Миколая

На паралелі 4-х класів пройшло тематичне свято «На радість нашим дітям Миколай іде по світу», яке підготували  учні 4-Б класу з своїм класним керівником Червінко О.А.

Учні співали пісні про Святого Миколая, читали  вірші та виконували танцювальні композиції. По завершенню свята всіх привітав Святий Миколай і роздав подарунки.

Також члени апарату Шкільного Містечка відвідали та привітали зі святом  реабілітаційну групу дітей дитячого садочка «Росинка». Разом з дітками грали в сніжки, розгадували загадки, співали пісні і, звичайно,  дошкільнята отримали подарунки від Святого Миколая.

Не забув св..Миколай і про дітей з обмеженими можливостями, які навчаються в школі: вони теж отримали подарунки. Він знає, що в цей день всі мусять бути щасливі! І ті, що роблять подарунки, і ті, кому їх роблять. Бо найбільше щастя в житті – це робити добро!

26.12.2018 | Aдмін