День Цивільного захисту

26 квітня, з метою забезпечення високого рівня організованості проведення заходів, в школі був проведений День Цивільного захисту.

Це був підсумковий захід, у якому на практиці демонструвався рівень набутих учнями знань та умінь. Також у цей день перевірялася якість всебічної підготовки цивільного захисту школи.

В День цивільного захисту були проведені такі цікаві заходи:

- спільно з Ладижинським міським сектором ГУДСНС України у Вінницькій області відпрацьовано порядок дій при пожежі;

- фахівцями Ладижинського міського сектору ГУДСНС України у Вінницькій області проведено практичне заняття з використанням вогнегасників;

- виставка малюнків на тему «Рятувальник – героїчна професія».

- виставка стінгазет на тему «Запобігти! Врятувати! Допомогти!»;

- виступ гуртка «Юний рятувальник» (керівник гуртка Бевз О.Л.);

- виступ агітбригади дружини юних пожежних (вчитель ОЗ Холоднюк Т.О., педагог-організатор Грінченко Л.М.);

- 4-ті класи – спортивна естафета (викладачі фізкультури Ткаченко І.О., Стасюк Н.М.);

- 10-А, 10-Б класи – військово-спортивні змагання (викладач предмету «Захист вітчизни» Дідик О.В.).

День цивільного захисту пройшов на високому рівні. Учні та педколектив діяли грамотно і чітко.

02.05.2018 | Aдмін