Екологічне свято «Веселкова земля»

25 квітня в нашій школі проходило екологічне свято «Веселкова земля», яке підготували учні 3-Б класу з класним керівником  Червінко О. А. та батьками.

Учні показали глядачам екологічну казку про зв`язок всіх тварин у світі, про те, що варті всі життя на землі, дарма, чи отруту , чи мед вони дають. На святі діти розповідали про екологічні проблеми планети і нашої Батьківщини. Про проблему забруднення річок і всієї води на землі, була поставлена сценка-звернення від імені риб і річки . Про екологічні проблеми планети говорили і батьки, які виступали зі сцени разом з дітьми. На цю тематику прозвучало багато повчальних пісень та показано багато відеороликів, що супроводжували виступи дітей. Для глядачів і виступаючих проводився екологічний тест-гра , який активно підтримав весь зал. Особливо сподобався виступ  Грошовика С.В. з піснею «А у нас на Україні», який у своїй пісні підкреслив красу нашої Батьківщини та ще більше розвинув у маленьких серцях почуття патріотизму та гордості за нашу неньку-Україну. Тож постараймось врятувать цю чарівну вроду , хай панує й розквіта матінка-Природа.

27.04.2018 | Aдмін