Незабаром Новий рік!

У школі панує  передноворічний настрій, проводяться репетиції до новорічного свята, учні прикрашають класні кімнати та шкільні коридори.

І вже стало традицією в школі організовувати конкурс  вітальних листівок та плакатів до Нового року.  Тому,   22 грудня коридор школи був прикрашений  новорічними  плакатами із побажаннями. Кожний плакат та малюнок по-своєму цікавий , але всі вони символізують початок Нового року та надихають на позитивний настрій.  Також учні креативно підійшли до створення  новорічної іграшки, яка була виготовлена власноруч. Іграшки були чудові і виглядали досить привабливо. Найбільше іграшок підготували  учні 5-В і 5-Г класів.  Всі іграшки , виготовлені учнями будуть красуватись на новорічній ялинці.

29.12.2017 | Aдмін