Засідання методичної комісії класних керівників.

6 грудня під головуванням заступника директора з виховної роботи Берегової Н.Г. відбулося засідання методичної комісії класоводів та класних керівників.

Комісія працювала з теми:«Формування в школярів лідерських якостей, виховання патріотизму. В обговоренні взяли участь класні керівники: Круковська М.В. з питання «Педагогічні особливості формування в учнів патріотичного виховання», Короленко М.В. з питання «Форми та методи формування національної свідомості та патріотизму серед школярів»,Веретеннікова С.М. з питання «Виховання толерантності школярів як функція діяльності класного керівника», педагог-організатор  школи Грінченко Л.М. з питання «Демократизація життя у класі; розвиток учнівського самоврядування - один з важливих компонентів співтворчості класного керівника з класом».

12.12.2017 | Aдмін