28 жовтня 2017 року по всій Україні відзначатимуть визволення України від фашистських загарбників.

Напередодні  відзначення річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників  у школі були  організовані та проведені заходи: класні години «Одна Батьківщина і двох не буває», «Тих днів у пам’яті не стерти», екскурсія Алеєю Бойової слави, відвідування ветеранів мікрорайону.

А для паралелі  5 класів   було організовано та проведено урок мужності за участі  представників  ради ветеранів: Прохорова  Анатолія Івановича

та Стеценка Олега Пилиповича. Учні дізналися від Олега Пилиповича  про ряд проведення успішних  бойових  операцій , завдяки яким було визволено Україну від окупантів . Голова ради ветеранів, Анатолій Іванович розповів із власного життя про події, які він досі згадує із трепетом у серці, коли на його очах розірвався снаряд , від якого загинув його товариш.

Зустріч відбулась в теплій , дружній атмосфері та залишила спогади  про мужність та героїзм наших українських героїв.

20.10.2017 | Aдмін