Новини

Обласний чемпіонат зі спортивного орієнтування

З 07 по 09 квітня у с.Ситківці  Немирівського району відбувся обласний чемпіонат зі спортивного орієнтування. На змагання з’їхались 16 команд продемонструвати свої вміння.

Спортсмени змагались  на дистанціях «Спринт» по селу (07.04), «Середня» у лісі - урочище «Макітра» (08.04) та «Естафета» у лісовому масиві «Звіринець» на території села (09.04).

Місто Ладижин на чемпіонаті представляв ТСК «Крокус» Ладижинської ЗОШ №2 у складі  двох команд.

Молодша команда у складі 7 учасників протягом трьох змагальних днів виборола 10 призових місць.

Старша команда у складі 10 учасників  виборола 19 призових місць і в загальному заліку посіла почесне ІІ місце. Вітаємо срібних призерів, а саме: Ігоря Осипенка (ІІ, ІІІ і І місця), Дмитра Рибачка (ІІ і  ІІ), Юлію Стасюк (ІІІ і І), Дар’ю Бевз (І,І і І), Олександра Шатова (ІІ і І), Вероніку Горбатюк (ІІ і І), Аллу Бурдейну (ІІІ і І), Максима Петіна(ІІ), Романа Кучерявого (І) та Владислава Лукіянова (І).

Тренують команди Стефаник М.В. та Бевз О.Л.