Приліт птахів

Перші весняні промені сонця пригрівають землю, швидкі струмочки знову співають свою пісню.

З вирію повертаються на батьківщину наші пернаті друзі. Гостинно зустріти їх - наш почесний обов'язок.

22 березня учні 3-В класу провели свято «Птахи прилітайте, весну зустрічайте». Діти співали веснянки, заклички, танцювали народні танці та загадували загадки про птахів. Батьки допомогли в організації свята: спекли «жайворонків» - випічка для закликання весни.

Птахів потрібно любити і берегти не лише тому, що вони корисні, але й тому, що вони веселі, гарні й самою своєю присутністю та поведінкою прикрашають і оживляють сади і ліси. Крім того багато птахів чудово співає, викликаючи у людей добрий, радісний настрій. Отож, бережімо і захищаймо наших пернатих друзів і помічників.

24.03.2017 | Aдмін