Її величність – жінка.

8 березня – Міжнародний жіночий день, свято весни та квітів.

Прекрасна половина нашого суспільства завжди хоче отримувати знаки уваги, відчувати себе бажаною та коханою, а в цей день особливо.
        В нашій школі учні намагаються подарувати щасливі моменти вчителям, зразково поводять себе на уроках і сумлінно відповідають. В шкільній газеті надруковані привітання класним керівникам, а в коридорах -  святкові плакати.
       Учні початкової школи підготували чудові концерти для своїх матерів та бабусь, щиро їх вітали і дарували їм  незабутні моменти щастя. А для всієї прекрасної половини вчительства учні 10-А класу разом з класним керівником Усатенко І.А. підготували чудову розважальну програму.
        Свято пройшло на високому рівні, вчителі були приємно вражені і повернулися додому в піднесеному настрої.

09.03.2017 | Aдмін

Email:lad_shkola2@mail.ru