У школу, як у казку поверніться!

Щороку, у першу суботу лютого, школа гостинно відкриває двері для своїх випускників.

Школа – це місце, де розквітають квіти усмішок,  а сльози дуже швидко осушуються спільними зусиллями вчителів та невидимих добрих шкільних друзів. Не стало виключенням і 4 лютого 2017 року. На зустріч зі своїм дитинством, юністю зібралися випускники школи, які закінчили школу 30, 25, 20,15,10, 5 років тому. Приємно було зустрітися з наймолодшими випускниками, які закінчили школу півроку тому, але знову хотіли повернутися до класної мами і відчути себе дітьми.

А гостей по традиції зустріла господар оселі, це - директор школи Курочко Лідія Сергіївна, яка привітала всіх присутніх зі святом і побажала всім щастя, вдачі та миру.

Разом з випускниками заглянули у дитинство вчителі, які поринули у спомини минулого.

Кожен випуск залишає після себе неповторний слід, а працю вчителя можна оцінити успіхами наших вихованців. Зі сцени від випускників лунали слова вдячності на адресу вчителів та школи, а вчителі, в свою чергу, раділи успіхам своїх учнів.

Школа…

Це дитинство, юності світлиця,

Гавань, від якої кораблі йдуть у море, у житейські будні,

А воно приваблює, шумить.

І, здолавши кілометри трудні,

Повертаються, щоб серцем відпочить.

06.02.2017 | Aдмін