Акція «Допоможемо воїнам АТО»

Усвідомлення школярами того, що великі справи починаються із маленьких вчинків (посадженого дерева, допомоги ближньому), призводить не лише до конкретних дій, але й до набуття позитивного досвіду громадської співучасті.

Тому у нашій школі ми постійно організовуємо благодійні акції аби допомогти разом і підтримати у важкі хвилини.

Протягом  двох тижнів в школі проходила акція "Допоможемо воїнам АТО". Учні, батьки, педагоги зібрали та передали волонтерам теплі речі, продукти харчування, засоби гігієни, а найголовніше - дитячі малюнки та листи. Те, чому українські захисники радіють найбільше. Сподіваємося, що ці малюнки та листи стануть своєрідними оберегами для наших хлопців і підтримають їх у важку хвилину.

Висловлюємо подяку усім небайдужим, хто долучився до акції.

31.01.2017 | Aдмін