Новини

Чемпіонат області з техніки пішохідного туризму

З 12.02 по 14.02 у с. Агрономічне Вінницького району відбулись 20-тий  ювілейний чемпіонат області з техніки пішохідного туризму у закритих приміщенях серед школярів.

М. Ладижин представляв турклуб «Крокус» Ладижинської ЗОШ №2 під керівництвом Стефаник М.В. та Бевз О.Л.

Змагання в Агрономічненській школі відкривають туристичний сезон цього року. На відкритті оголосили підсумки 2015 року.  За результатами участі у Кубках України зі спортивного туризму наші туристи, Бевз Дар’я та Стасюк Юлія, нагороджені грамотами Укрдержцентру туризму за І місця в особистому заліку у своїх вікових групах.

Участь у змаганнях взяли  29 команд з усіх регіонів області. Наші спортсмени демонстрували свою туристичну майстерність два дні на дистанціях «Особиста смуга перешкод» та «Командна смуга перешкод». 13 лютого, у суботу, свої уміння підтвердили Шимановський Максим (учень 11-б класу), посівши ІІІ місце серед 67 юнаків старшої групи, Горбатюк Вероніка(учениця 10-б класу) та Стасюк Юлія(учениця 9-б класу), виборовши ІІ і ІІІ місця відповідно серед 27 дівчат старшої групи. Також варто відмітити досягнення учнів 6-б класу, Кучерявого Романа та Лукіянова Владислава, які вперше потрапили на такі змагання і зайняли достойні 8 і 10 місце серед 39 хлопців середньої групи. За підсумками першого дня змагань команда «Крокус» виборола ІІІ  місце.

Другого дня кращих 17 команд боролись на дистанції «Командна смуга перешкод». Шимановський Максим, Рибачок Дмитро(учень 10-а класу), Осипенко Ігор(учень 9-б класу), Горбатюк Вероніка, Стасюк Юлія та Бурдейна Алла(учениця 10-б класу) у запеклій боротьбі програли тільки господарям, посівши ІІІ місце. За підсумками двохденної боротьби команда «Крокус» стала бронзовим призером.

Також приємно відмітити, що наші випускники, чемпіони України, Шатов Олександр, Бевз Дар’я, Мартинюк Владислав  працювали на змаганнях у якості суддів та  помічників тренерів.