Ми діти планети земля

18 листопада 2015 року   до Всесвітнього дня дитини було підведено підсумки  міського конкурсу малюнків «Ми діти планети земля» та конкурсу прозових творів на тему «Весь світ у долонях  дитини».

На конкурсі школу представили: Коваленко С.(5-Б кл.), Волкова В. (7-В кл.), Скакодуб А.( 8-В кл.), Бєдкін І. (7-А кл.)

Організатори  заходу  Ладижинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділ у справах сім’ї та молоді  нагородили  переможців  цінними подарунками   та  надали можливість дітям взяти участь у  казковій  вікторині  щодо прав дітей та їх обов’язків.

Діти отримали багато позитивних емоцій й пообіцяли  надалі із задоволенням  приймати участь у міських акціях.

19.11.2015 | Aдмін