1 вересня-День знань

Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства.

День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Перший дзвінок і початок нового навчального року - це свято в вчителів та учнів, батьків, наших друзів і в якійсь мірі навіть свято, яке  неймовірним дивом об’єднує всі покоління.

1-го вересня до нашої школи ми привітно  прийняли 96 першокласників , з радістю зустрілися із однокласниками та учителями. На святі 1 дзвоника були присутні гості: міський голова В.І.Коломейцев, завідуюча методичним кабінетом відділу освіти Л.О.Яроменко, головний інженер ДТЕК О.О.Березницький . Вони щиро привітали усіх присутніх із святом , побажали успіхів у навчанні, гарних оцінок та щирих друзів, здоров’я  і   миру.

Пролунав  традиційний  перший дзвінок , і  з урочистої  лінійки вчителі своїх учнів запросили до світлих класів на перший урок «Борімося-поборемо».

15.09.2015 | Aдмін