Новини

  Танцювальний колектив посів перше місце на всеукраїнському фестивалі

  Зовсім ще юний у школі хореографічний колектив із оптимістичною назвою «Радість» можна сміливо називати новим талановитим відкриттям у світі танцювального мистецтва.   Перша їхня велика перемога – третє місце у квітневому всеукраїнському конкурсі «Музичний Олімп», що проходив у Вінниці. Тоді ще діти – учасники колективу, які вперше у своєму житті вийшли на велику сцену, - відчули змішане почуття радості. Як розповідала Яна Бондарчук, талановитий хореограф колективу, - тоді вони зраділи, що їх помітили і так високо оцінили, але так їм хотілося отримати саме перше місце.

   І ось, через місяць, - вони досягли такої бажаної перемоги – на початку червня  у Всеукраїнському фестивалі - конкурсі «Зірковий тріумф» посіли найвищу сходинку у своїй номінації – перше місце.

   Цей мистецький захід був багатожанровий, проводився протягом двох днів. У перший день, 6 червня, - конкурсанти змагалися у хореографічному та театральному жанрі, а наступного дня своє мистецтво  представляли вокалісти та музиканти - інструментальники. Участь брали колективи зі всієї України.  У перший хореографічно – театральний день було представлено 62 номери, і учасники «Радості» виступали під 48-им  номером.

  Танцювальний колектив «Радість» виступав у номінації «народна хореографія» у молодшій віковій категорії. Як розповідає Яна Бондарчук, хореографічний керівник колективу, вони представляли один танець – дитячу польку.

      Наразі учасники «Радості» відпочивають, але – недовго. Оптимістичний колектив не зупиняється на досягнутому і вже скоро – знову до праці, адже незабаром братимуть участь у ще більш серйозному, вже – Міжнародному конкурсі, де від Ладижина представлятимуть Україну.

    Ми радіємо і вболіваємо за вас і бажаємо подальших перемог!!!  23.06.2015 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса: Вінницька обл.,
м. Ладижин,

вул.Процишина, 21


Тел.:(04343) 6-15-47

Email:lad_shkola2@ukr.net

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Освітній портал

Сайт Сташок Н.П.

Сайт Сташок Н.П.