Змагання з техніки пішохідного туризму та змагання зі спортивного орієнтування «Відкритий VIII Кубок школи, присвячений 71-й річниці визволення Ладижина, пам’яті героїв Майдану та героям АТО»

24 березня у Ладижинській ЗОШ №2 відбулися змагання з техніки пішохідного туризму та змагання зі спортивного орієнтування «відкритий VIII Кубок школи, присвячений 71-й річниці визволення Ладижина, пам’яті героїв Майдану та героям АТО».

У змаганнях приймали участь Ладижинські школяри,  а також гості з с. Ситківці та смт. Брацлав Немирівського району. Всього учасників нараховувалось близько 60. З 10.00 до 14.30 юні спортсмени змагались у спортивному залі на дистанції «Смуга перешкод». Переможців визначали у трьох вікових категоріях серед хлопців та дівчат окремо.

З 15.00 до 17.30 змагання перемістились у місцевий ліс, де туристи виборювали першість в орієнтуванні. На дистанції «Орієнтування у заданому напрямку» перемогу здобули як наші школярі, так і гості змагань.

По закінченню змагань закриття було проведено на свіжому повітрі. Всі призери були нагороджені медалями та грамотами за змагання з ТПТ та грамотами за спортивне орієнтування, а також всі учасники змагань отримали солодкий приз від директора Ладижинської ЗОШ №2.

Вітаємо всіх переможців та призерів змагань та бажаємо всім учасникам у майбутньому – перемог!

Дякуємо за підтримку директору ЛЗОШ №2 Курочко Л.С.  а також депутатам Ладижинської міської ради Журбі Ю.В., та Ковтуненко Д.Б. та Бучко Л.Д.

27.03.2015 | Aдмін