Педрада з виховної роботи

З метою удосконалення системи виховної роботи у навчальному закладі

20 березня 2015 року відбулося засідання педагогічної ради на тему: «Удосконалення системи виховної роботи через розвиток класного колективу».

З доповіддю виступила заступник директора школи з виховної роботи Берегова Н.Г.

В обговоренні даного питання взяли участь:

Галета Л.М. «Формування моделі випускника початкової школи через систему ціннісних ставлень»

Малініна І.М. «Методи позитивного впливу на дитину та управління учнівським колективом»

Сташок Н.П. «Шляхи забезпечення всебічного розвитку учнів у виховній роботі»

Круковська М.В. «Робота класного керівника з формування учнівського колективу»

Грінченко Л..М «Учнівське самоврядування – школа майбутніх управлінців демократичного суспільства»

Мер Шкільного Містечка  Горбатюк Вероніка «Діяльність класного колективу через систему роботи учнівського самоврядування»

Хороший настрій і позитивні емоції подарували учасники шкільної агітбригади «Дивосвіт», продемонструвавши виступ літературно-музичної композиції «Молодь обирає здоров’я».

23.03.2015 | Aдмін