Птахи прилетіли - на крилах весну принесли

Свято зустрічі птахів підготували учні 3-А класу.

Із землі півдня, тепла, погоди
    Весняні птахи до нас летять.
    Жене їх туга крізь гори й води
    У край коханий до українських хат.

Перші весняні промені сонця пригрівають землю, швидкі струмочки знову співають свою пісню. З вирію повертаються на батьківщину наші пернаті друзі. Гостинно зустріти їх - наш почесний обов'язок.

Свято зустрічі птахів підготували учні 3-А класу. Вони розповідали вірші про птахів, які живуть у наших краях, а також загадували загадки для глядачів. Зі сцени прозвучало багато пісень про наших пернатих друзів, в яких розповідалося про чудовий їхній спів, про їхнє значення у житті людини. Сподобалася глядачам гра «Відгадай пташку за співом». Майже всі голоси птахів відгадали батьки та діти початкових класів. Які були присутні на святі. Свято завершилося частування випечених маленьких  жайворонків.

Чи можете ви уявити своє життя без співу птахів ?! А ліс без пташиного хору без барабанного дробу дятла і скрекотання непосидючої сороки , сумного кування зозулі чи мелодійних солов"їв. У такому мовчазному лісі було б і страшно і сумно ...

Отож,  давайте берегти наших пернатих друзів, допомагати їм узимку, підгодовувати і будувати їм шпаківні та годівнички.

23.03.2015 | Aдмін