Шкільне Євробачення

20 і 21 листопада у школі проходив конкурс української пісні «Шкільне Євробачення».

Участь у ньому прийняли учні 2-10 класів. Журі високо оцінило вокальні здібності учнів. У віковій категорії від 8 до 12 років переможцями стали Красота Карина (2-В кл.), Ковальчук Анастасія (4-А кл.), Грабар Катерина, Левченко Марина, Слупська Олександра (4-Б кл.), Іглаков Ярослав (5-А кл.), Кучерявий Юрій (5-Б кл.), Басараб Катерина, Коломійчук Вікторія (6-Б кл.).

У віковій категорії 13-17 років переможцями названо: Мороз Інну (7-Б кл.), Мордань Маргариту (7-В кл.), Білозерцева Владислава (8-А кл.), Яроменко Антоніну (8-В кл.), Родіонову Марію (8-В кл.), Бондар Дарину, Осінську Тетяну (9-А кл.), Якубенко Марину (10-А кл.), Плотнікова Максима (9-Б кл.) та його батька Плотнікова Федора.

Сценарій конкурсної програми підготували члени апарату Шкільного Містечка Горбатюк Вероніка та Орець Єлизавета, які і були ведучими конкурсу. Всі учасники нагороджені дипломами.

23.11.2014 | Aдмін