На зустрічі у мера…

29 вересня відбулася зустріч мера міста Ладижина Коломейцева Валерія Івановича з представниками шкільного самоврядування.

Учні нашої школи прийшли з проханням посприяти вирішенню проблеми: поновити територію перед парадним входом школи. Валерій Іванович обіцяв допомогти і внести наше питання до формування бюджету міста. Протягом зустрічі мер міста провів бесіду про розподіл бюджетних коштів і як їх раціонально використовувати. Також його дуже зацікавила наша ініціатива відвідати військовий госпіталь у місті Вінниці, у якому проходять лікування військові з зони АТО, з власним концертом. У цьому питанні Валерій Іванович порадив, що потрібно зробити в плані організаційних питань. Ця зустріч була дуже цікавою та приємною для нас, адже ми дізналися багато нового та важливого.

03.10.2014 | Aдмін