Великдень в нашій школі

15 квітня всі християни відзначають  світлий Великодень—це час весняного оновлення природи і очищення людських душ.

Головним атрибутом цього свята є писанка, справжній символ творіння і великої сили.

Для нас українців, писанка є не тільки символом життя, добра, надії - це  ще й магічний оберіг нації. Традиційно розписати писанку на передодні великого свята має кожен - це очищення та наповнення символічним змістом душі перед світлим Христовим Воскресінням.

В школі  напередодні свята було проведено конкурс « Напиши свою писанку» До конкурсу були залучені учні школи, а саме 1-11 класів.

Найактивнішими були учні 1-А класу. Вони написали велику кількість писанок і представили на конкурс. Також майже кожен клас підготував по одній писанці, кожна з них була по-своєму різноманітна і красива.

22.04.2012 | Aдмін