Новини

  Колобок

  7 лютого учні 3-Б класу відвідали дошкільний заклад «Росинка».  Для вихованців цього садочку та малят  Центру педагогічної реабілітації та соціальної адаптації дітей з вадами опорно-рухового апарату та порушенням мовлення при навчальному закладі наші школярі приготували подарунок  - у вигляді театралізованої вистави «Колобок». Глядачі з захопленням спостерігали за подіями, що відбувалися на сцені, весело аплодували, слухаючи пісеньку головного героя – Колобка, хвилювалися за нього, коли йому загрожувала небезпека, раділи, коли друзі змогли врятувати Непосиду від підступної Лиски. Самі актори отримали масу задоволення від гри, адже вони  змогли подарувати хвилини радості і краси тим, хто цього так потребує.

               Хочеться подякувати вихователям, музичному керівнику садочка Колісніченко Наталії Анатоліївні та завідуючій Зінько Валентині Дмитрівні за теплий прийом та допомогу в організації цього маленького «свята».

              Батьки наших учнів також не стояли осторонь цієї  події. Вони допомагали своїм синам і донечкам гарно вивчити ролі, підготували для діток чудові костюми, що прикрасили виставу та зробили її більш «реальною». Спасибі, мої дорогі батьки, за бажання плекати в душах ваших дітей почуття любові, доброти, співчуття.

  Говорять: «Краса врятує світ!» Я додала б: «Краса і доброта врятують світ!» Дуже правильна ця фраза: «Поспішайте робити добро!» Не треба чекати, коли станеш багатим, як Білл Гейтс. Добрі справи... Це і добрі слова, і допомога старшим, і підтримка друзів, і турбота про менших. Задумайся: коли ти останній раз дарував мамі квіти або робив подарунок? А коли допоміг їй по господарству? Чи давно відвідував бабусю? Чи дзвониш дідусеві регулярно, чи ділишся з ним своїми проблемами? Чи допоміг молодшій сестрі, коли вона просила тебе про допомогу  або відговорився вічною зайнятістю? Чи відвідав хворого друга? Це все і багато чого іншого, мій друже, уже можна робити сьогодні. Не відкладай добрі справи на майбутнє! 

   

     10.02.2014 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса: Вінницька обл.,
м. Ладижин,

вул.Процишина, 21


Тел.:(04343) 6-15-47

Email:lad_shkola2@ukr.net

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Освітній портал

Сайт Сташок Н.П.

Сайт Сташок Н.П.