Раз добром нагріте серце вік не прохолоне

У Всеукраїнський день доброти – 13 листопада – в  рамках реалізації колективної творчої справи «Клуб маленьких добродіїв» відбулось свято «Посвята в добродії» в 1-А класі.

Над формуванням добродійності молодших школярів плідно попрацювали батьки, вчителі і навіть учнівський колектив. Свято було цікавим, веселим, наскрізь просоченим девізом «Дивись, не забудь: Людиною будь!». Кожна дитина  декламувала вірші, співала, танцювала, грала ролі в театралізації. Всім гостям сподобалось «серце добра».

А коли у таночку «Усмішка» взяла участь Оксанка М. (дитина з особливими освітніми потребами), зал завмер від подиву і хвилювання.

Діти й дорослі переконались, що доброта – це велика сила.

Кожен першокласник отримав у подарунок «Тижневик добродія» з емблемою КТС.

Директор школи КурочкоЛ.С., як і завжди, не забула про маленькі нагороди. Цукерочки стали стимулом для чергової добродійної справи – слів вдячності.

22.11.2013 | Aдмін