День Учителя

День  Учителя  – одне з найбільш шанованих професійних свят усіх працівників освітньої сфери, завжди було  і залишається улюблене нами ще з шкільних часів.

За традицією у нашій школі  проходять різноманітні заходи , присвячені до Дня Учителя.

Напередодні свята  учні школи підготували святкові стінні газети, в яких кожний клас  вітав не тільки класного керівника, а й усіх вчителів школи.

Чудове свято «З любов’ю до вчителя» підготували учні 11-х класів. Зі сцени лунали  у віршах та піснях слова подяки вчителям за їх не легку працю,  незабутню танцювальну композицію підготували Комарницький Єлисей та Мельник Ганна. Неперевершений танець продемонстрували учасники зразкового ансамблю «Акварель». Також учні школи  не забули про ветеранів праці, вчителів, які зараз на заслуженому відпочинку. Для них виступали учні молодших класів, прозвучала пісня у виконанні вчителя музики Ковальової Олександри Анатоліївни. Свято пройшло в  дружній і теплій атмосфері, всі присутні  отримали максимум задоволення та   позитивні  емоції.

08.10.2013 | Aдмін