День ветерана

За ініціативою ООН 1 жовтня в усьому світі відзначається як Міжнародний день осіб похилого віку, а в Україні і День ветерана.

Це люди, найбільше багатство яких-досвід, знання , уміння і мудрість. Нинішні «літні люди» є  люди того часу, в якому понад усе були честь , вихованість, толерантність, завдяки яким вони гідно пройшли крізь всі жахи тоталітаризму, голодоморів та війн.

Життя швидкоплинне і з кожним роком війна все далі йде в історію. З кожним роком ми, на жаль втрачаємо наших дорогих ветеранів-живих свідків тих подій, хто воював, йшов на смерть за свою країну, за рідний край. Великий подвиг захисників і визволителів нашого краю назавжди збережеться в пам’яті українського народу.

Учні нашої школи  активно працюють за напрямком «Милосердя», є учасниками акції «Ветеран живе поруч». У цей день також учні відвідали  ветеранів, які закріплені за класами.  А актив учнівського самоврядування на чолі із завідуючою відділом «Милосердя» відвідали організацію ради ветеранів.

Від усього серця бажаємо миру, довголіття, добра і щастя.

08.10.2013 | Aдмін