Новини

Ми - чемпіони!!!

«Крокус» - абсолютні чемпіони  області  з туристського багатоборства!

З 20.06 по 30.06 команда «Крокус» у кількості - 18 учнів Ладижинської ЗОШ №2, гуртківців Вінницького обласного центру туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій, готувались та брали участь у 51–х обласних змаганнях з туристського багатоборства серед юних туристів-краєзнавців Вінниччини у складі двох команд. Команда «Крокус» складалась із гуртківців 1996 – 1998 р.н. та команда «Патріот» із гуртківців 2001 – 1998 р.н.  Команди боролись за кубки з велосипедного і водного туризму, та за кубок зі спортивного орієнтування.

У кубку з велосипедного туризму на дистанціях «Комплексна (фігурне водіння велосипеда,  тріал та крос)» команда «Крокус» здобула перемогу а команда «Патріот» посіла почесне ІІІ місце. На дистанції «Раллі» команди виступили найкраще. Крокусівці здобули перемогу і у командному заліку з кубку велосипедного туризму отримали перемогу. Менша команда на дистанції «Ралі»  посіла ІІ місце та здобула кубок за ІІ місце у кубку з велосипедного туризму.  За перемогу змагались: Шатов Олександр, Заболотний Владислав, Мартинюк Владислав та Бевз Даря. У склад меншої команди входили: Ковальчук Андрій, Шимановський Максим, Вєдєрніков Денис та Горбатюк Вероніка.

У кубку зі спортивного орієнтування на дистанції «Орієнтування за вибором» команда виборола І місце. Переможцями і призерами стали: Шатов Олександр (І місце), Пріщенко Олексій (ІІ місце), Бевз Дар’я (І місце). На дистанції «Естафета» перемогу виборювали Шатов Олександр і Рибачок Андрій, Шатова Ольга та Бевз Дар’я. Команда «Крокус» привезла кубок за І місце із спортивного орієнтування.

У кубку з водного туризму крокусівці, у складі: Рибачка Андрія, Калевича Олександра, Шатова Олександра та Бевз Дарї  І загальнокомандне місце.

У загальному заліку команда «Крокус» здобула абсолютну перемогу!!!

Юні туристи повернулись додому з чотирма кубками та медалями, прославивши ще раз рідне  місто!

Фоторепортаж події можна переглянути в фотоальбомі.