Наші змагання

З 23 по 29 червня у с. Гранітне Немирівського району відбулися 49 обласні змагання з туристського багатоборства серед юних туристів-краєзнавців Вінниччини. Команда «Крокус» Ладижинської ЗОШ №2 приймала участь у цих змаганнях. «Крокусівці» боролися за кубок з орієнтування, кубок з водного туризму та кубок з велосипедного туризму.

Кубок з орієнтування складався з двох дистанцій. Особиста дистанція «Орієнтування за вибором», в якій приймало участь сім гуртківців і вибороли Владислава Стасій - І місце, Марія Шевчук - ІІ місце, Валерій Чорний - ІІІ місце, Олександр Шатов - ІІ місце, Дар’я Бевз  - ІІІ місце, Владислав Майданюк - 4 місце. В результаті чого командний результат на даній дистанції – І місце. Друга дистанція естафета «Орієнтування в заданому напрямку», в якій приймало участь по 2 юнака та 2 дівчини. Від команди «Крокус» виступили Владислава Стасій, Даря Бевз і Валерій Чорний, Олексій Лавренюк. Командний результат – І місце.

Кубок з водного туризму проводився також по двом дистанціям: «Спринт» та «Слалом». Валерій Чорний, Іван Куцан, Олеся Стефаник і Олексій Лавренюк боролися за І місце в даному кубку. ІІ місце на дистанції «Спринт», І місце на дистанції «Слалом». Командний результат – І  місце.

Кубок з велосипедного туризму нараховував також дві дистанції: комплексна та «Велораллі». Комплексна дистанція складалась з «Велофігурки» та «Тріала». І місце на комплексій дистанції здобули Владислава Стасій, Валерій Чорний, Іван Куцан і Владислав Заболотний. За І місце на «Велораллі» боролись Владислава Стасій, Валерій Чорний, Іван Куцан і Олексій Лавренюк. Командний результат – І місце.

Отже команда «Крокус» зайняла в загальнокомандному заліку І місце в області і привезла з собою три кубки, 17 грамот та призи (спідометр для велосипеда, герметичний водонепроникний мішок, туристичний коврик та ліхтарик).

Підготували команду Микола Стефаник та Оксана Бевз.