Напрямки роботи школи

Працюючи над реалізацією педагогічної проблеми "Взаємозв’язок фізичного розвитку і здоров’я дитини з інтелектуальною та соціальною активністю, формування її особистості й індивідуальності, націлених на досягнення успіху", колектив школи обрав пріоритетний напрямок роботи - "Школа сприяння здоров'ю".

Основа Проекту школи сприяння здоров'ю - ідея гармонії, єдності всіх складників здоров'я  фізичного, соціального, морального.

Пріоритетні напрямки нашої роботи:
Освітньо – валеологічний: передбачає формування валеологічної грамотності, свідомого ставлення до власного здоров’я учнів, батьків, педагогів (заняття з валеології, валеологічні бесіди, заходи валеологічного спрямування, радіогазети, конкурси, конференції, випуски газети, круглі столи, зустрічі з лікарями, санлікарями, батьківський валеололгічний всеобуч, випуск санбюлетенів для батьків, створення валеологічних куточків, сумісні спортивно – оздоровчі заходи для вчителів, батьків, учнів, організація повноцінного харчування, випуск буклетів.

Фізкультурно – оздоровчий: уроки фізкультури, динамічні паузи, радіо фізкультурні зарядки, гімнастика пробудження, дихальна гімнастика, стежки здоров’я, самомасаж, масаж, уроки загартування, щоденні рухливі ігри на свіжому повітрі, гуртки хореографії, уроки ритміки, нетрадиційні методи лікування, методико – педагогічний контроль.

Туристично – краєзнавчий: різні форми туристично – краєзнавчої роботи ( туристичні маршрути по рідному краю, робінзонади, гуртки туристичногоспрямування), організація навчальної практики
1-4 класи: екскурсії по рідному краю, в пожежну частину міста

5-9 класи: виготовлення гербаріїв, збір лікарських рослин, створення карти лікарських рослин.

10-11 класи: дослідження екологічного становища в районі міста  ( міні – проекти, їх захист), організація приймання фіточаїв, вивчення їх призначення.

Ми працюємо над тим, щоб здоровий спосіб життя обирали цілими родинами, адже: Здоров’я родини - здоров’я дитини.

Наші головні завдання:

2017-2018 н.р.

• Створювати умови для поліпшення якості освітніх послуг, особистісної реалізації змісту освіти, індивідуалізації навчання, забезпечення практичної спрямованості освіти шляхом залучення найкращого педагогічного досвіду, розвитку й оптимального використання матеріально-технічної бази школи, якісної організації допрофільного й профільного навчання.
  • За рахунок змін у структурі, змісті, організації освітнього процесу більш повно враховувати інтереси, нахили та здібності учнів їхні можливості, створювати умови для навчання старшокласників відповідно до їхніх освітніх і професійних інтересів щодо соціального та професійного самовизначення.
  • Забезпечити умови якісної підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання.
  • Організувати навчально-виховний процес і забезпечити відповідні умови інклюзивного та індивідуального навчання дітей, які потребують корекції фізичного або розумового розвитку.
  • Продовжити цілеспрямовану роботу на творчу орієнтацію педагогічного колективу на оволодіння технологіями, які стимулюють активність учнів, розкривають творчий потенціал особливості дитини. Продовжити пошук обдарованих дітей.
  • Забезпечити створення здоров’язбережувального середовища шляхом упровадження здоров’язбережувальних технологій навчання й виховання, дотримання санітарно-гігієнічного режиму, упровадження ефективних методів впливу з метою формування в учнів та їхніх батьків цінності здоров’я; культивувати знання про здоров’я, створити умови для запобігання негативним звичкам, дитячій бездоглядності, підлітковій злочинності.
  • Забезпечити подальший розвиток учнівського самоврядування, залучення школярів до вирішення питань організації навчально-виховного процесу, розвитку громадянської активності, організації здорового способу життя. Виховувати учнів з толерантним ставлення до людей різних національностей та віросповідань.
  • Зміцнювати матеріальну базу школи, створювати максимально можливі санітарно-гігієнічні умови під час організації навчально-виховного процесу.
  • Забезпечити кабінети школи демонстраційною комп’ютерної технікою.
  • Продовжити розвиток комунікативних компетенцій учнів; головний акцент педагогічного колективу привернути до вивчення української мови, іноземних мов, інформаційних технологій, предметів природничо-математичного циклу.
  •  Створювати позитивний імідж школи.