Юний рятувальник

Для збереження людського життя й здоров’я, зменшення чисельності загиблих виникає необхідність теоретичної підготовки населення та оволодіння ним  практичних навичок щодо надання необхідної допомоги та відповідної поведінки у надзвичайних ситуаціях. Особливо актуальності набуває проведення такої підготовки серед учнів загальноосвітніх закладів. Саме на це має бути спрямована позакласна та позашкільна робота з дітьми та підлітками по здобуттю ними базових знань та набуттю практичного досвіду щодо дій в умовах надзвичайних ситуацій.

З 2017 року  учні мають можливість займатись у гуртку «Юний рятувальник». Гурток розрахований для учнів від 7  по 11 клас. Заняття проходять по понеділкам.

Програма гуртка побудована на основі інтегрованого поєднання елементів знань, вмінь і навичок щодо збереження і захисту життя та зміцнення здоров'я підростаючого покоління. Зміст тем відповідає вимогам Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти. До кожного розділу програми визначені обов'язкові результати навчання, спрямовані на досягнення учнями знань, необхідних для ведення здорового способу життя. 

Зміст програми структурований за  такими розділами:

1.     Загальні теми

2.     Життя і здоров'я людини

3.     Медична підготовка

4.     Духовна та психологічна підготовка

5.     Рятувально-прикладна підготовка

6.     Пошуково-рятувальна підготовка

7.     Фізична підготовка

Мета програми:

 • вільний розвиток особистості та формування її соціально-громадського досвіду;
 • формування в учнів свідомого ставлення до свого життя і здоров'я, оволодіння навичками безпечної для життя і здоров'я поведінки;
 • формування духовно та психологічно зрілої особистості;
 •  навчання гуртківців правильної поведінки у надзвичайних ситуаціях.
 • підготовка дітей до вирішення проблем безпеки,  виживання та дій в умовах небезпечних факторів природного, техногенного, соціальноекономічного, екологічного, медичного, криміногенного характеру, сприяння захисту життя, здоров’я та гідності людини;
 • вдосконалення фізичного розвитку гуртківців, підготовка спортивного резерву;

 

 

 

  Всі новини

  Контакти

  Адреса: Вінницька обл.,
  м. Ладижин,

  вул.Процишина, 21


  Тел.:(04343) 6-15-47

  Email:lad_shkola2@ukr.net

  Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

  Освітній портал

  Сайт Сташок Н.П.

  Сайт Сташок Н.П.