Гурток «Юний журналіст»

Керівник гуртка: Грінченко Л.М.

Дні проведення: четвер, 15.10

Загальна мета курсу з основ журналістики є навчальною, пізнавальною та виховною, а також такою, що формує знання, які допоможуть орієнтуватися в навколишньому середовищі, дадуть змогу учням ознайомитися з майбутньою професією, оволодіти теоретичними знаннями та практичними вміннями, які допоможуть їм у подальшому житті.
Завдання:
1)
    формування в учнів поняття про професію «журналіст» та завдання сучасної журналістики;
2)
    розкриття ролі журналістів у суспільстві, вплив на формування світогляду людей, сприймання тих процесів, що відбуваються в навколишньому світі;
3)
    розвиток у школярів мислення та вміння логічно викладати думки щодо реальних подій;
4)
    обґрунтування доцільності формувати власну думку та викладати на папері найголовніше, найактуальніше;
5)
    формування грамотності й культури мовлення;
6)
    вироблення в учнів умінь практично застосовувати здобуті знання, користуватися джерелами інформації, оперативно відгукуватися на події, самостійно писати матеріали, аналізувати їх;
7)
    розвиток навичок співпраці з існуючими засобами масової інформації;
8)
    заохочення до самореалізації своїх здібностей.

Члени гуртка «Юний журналіст» приймають активну участь у життєдіяльності школи. Протягом місяця збирають інформацію про події , які відбуваються у школі , беруть інтерв’ю та готовлять випуск газети до друку. Вони відповідально відносяться до кожного поставленого завдання, тому уже четвертий рік поспіль  газета «Пошук» під керівництвом завідуючої відділом «Інформація» та головного редактора газети Гальчинської Ірини займає призові місця в обласному конкурсі «Шкільні медіа».