Чемпіонат області

«Крокус» - бронзовий призер Чемпіонату області з техніки пішохідного туризму у закритих приміщеннях

З 17 по 19 лютого у с. Агрономічне Вінницького району відбувся 16-й Чемпіонат області серед юніорів з пішохідного туризму у закритих приміщеннях.

У змаганнях брали  участь 25 команд з Вінницької області та команда «Пілігрим» з Чернівецької області.

У перший день учасники змагались  в трьох вікових групах  в особисто-командному заліку.  Команда «Крокус» Ладижинської ЗОШ №2 у складі 5 юнаків та 3 дівчат вибороли ІІ місце. Переможцями у середній групі стали Шатов Олександр та Бевз Дар’я, почесне ІІІ місце посів Пріщенко Олексій. В старшій віковій групі ІІ місце у важкій боротьбі здобула Шевчук Марія.

Також у першій день проходила конкурсна програма: визначення азимутів, вязання вузлів, укладка рюкзака, вікторина та топографія. Наші юні туристи здобули І місце.

Десять кращих команд за  підсумками першого дня змагались на дистанції «командна смуга перешкод». Чемпіонами стали спортсмени команди «Гермес» школи с. Агрономічне, ІІ місце посіла команда «Вертур» Козятинського району, юні туристи команди «Крокус» м. Ладижин вибороли почесне ІІІ місце. Переможці нагороджені медалями та цінним призом.